MŠ Spešov

Platby školného

Výše úplaty za předškolní vzdělávání od 1. 9. 2023

Měsíčně: 500,- Kč

Platby za školné za příslušný kalendářní měsíc hradí rodiče nejpozději do 15. dne stávajícího měsíce - trvalým příkazem. Ve výjimečných případech lze platit v hotovosti.

Předškoláci a děti s odkladem školní docházky úplatu za předškolní vzdělávání nehradí.

O prominutí úplaty za předškolní vzdělávání může požádat:

• zákonný zástupce dítěte, který pobírá opakující se dávku pomoci v hmotné nouzi
  • zákonný zástupce nezaopatřeného dítěte, kterému náleží zvýšení příspěvku na péči
  • rodič, kterému náleží zvýšení příspěvku na péči z důvodu péče o nezaopatřené dítě
  • fyzická osoba, která o dítě osobně pečuje a z důvodu péče o toto dítě pobírá dávky pěstounské péče a tuto skutečnost prokáže ředitelce školy

Rodiče, kteří hradí úplatu za předškolní vzdělávání, mohou uplatnit slevu na dani za zdaňovací období příslušného kalendářního roku do výše stanovené roční minimální mzdy.

Svátek má Adolf

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den boje proti desertifikaci a suchu

Zítra má svátek Milan

Co v červnu nedá do klasu, červenec nažene v času.

Mokrý červen kazí celý rok.